| Uza a întrebat:

As vrea sa imi pun aparat dentar, stie cineva cat costa? Dar cel invizibil? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Evelyne13 a răspuns:

Cel normal (pe dinti chestii colorate adica cauciuc si sarma) costa 1200 lei (12 milioane) iar cel invizibil din cata am auzit e foartee scump!
sper ca ti-am fost de ajutor:*

| Blueish a răspuns:

Cel invizibil este in jur de 30 de milioane happy iar cel normal 10-16 variaza in functie de doctor happy [include tot felul de braketzei colorati etc :d] Sper ca te-am ajutat. Fundaa? big grin puppy dog eyes