| sixtythree a întrebat:

Cat costa un aparat dentar? Stiu ca sunt unele mai speciale cu preturi mai ridicate. Dar intre ce preturi aproximativ sunt acestea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

In jur de 1000-1200 ron pe arcada! depinde de la un stomatolog la altul! dar in mare, cam astea sunt preturile care includ si controlul periodic si strangerea aparatului, etc! bafta!

| candora a răspuns:

Pai in functie de problema. De la 40 euro pot ajunge la 300-400

| AnneBre a răspuns:

Eu am mobil si am dat 400 pe el:p

| xBlue a răspuns:

Depinde de care te intereseaza. Sunt aparate dentare de 2 feluri : fixe si mobile. Eu am avut fix si am dat in jur de 1000 RON (10 milioane).

| katti a răspuns:

Pai depinde de care trebuie sa iti pui fix sau mobil verisorul meu are mobil si a dat in jur de vreo 5 milioane