| Ramo137 a întrebat:

Are cineva idee de vreun joc otome, gratuit, pe calculator? Sa il pot downloada.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Buna seara! Activati in domeniul psihologiei? Daca da, ma mir cum ca stati pe acest site laughing
M-ai întrebat asta recent. Când vreau să răspund, paagina web sare și se închide.
Răspunsul este nu. Sunt fizician pensionar, dar mă preocupă multe domenii printre care și psihologia. Mă mir și mă întreb și eu de ce continui să activez pe acest site. Nu am găsit încă un răspuns, dar mai caut.

| Ramo137 explică (pentru sadrian46):

Daca inca stati aici inseamna ca va face placere sa ajutati, iar asta ma bucura!

| sadrian46 a răspuns (pentru Ramo137):

Bucură-te până mai sunt pe aici, căci și plăcerea e obositoare și s-ar putea să dispar.