| TheBestLife a întrebat:

As dori ca sa am un SIMT AL UMORULUI mult mai dezvoltat decit acum! Cum as putea sa mi-l dezvolt?

3 răspunsuri:
| pittiyoyo17 a răspuns:

Citeste multe bancuri pe internet.incearca sa le imparti cu prietenii tai,dar, ca sa ii faci sa rada, trebuie sa stii sa le intonezi.de asemenea, incearca sa razi si la cele mai nesarate si penibile glume daca rad toti si chiar daca nu le intelegi.citeste bancuri multe, asta e solutia!(pastreaza-le pe cele mai bune).te pup, ti-as mai zice dar nu mai stiu ce m-am blocat pe loclaughing.imi sta pe limbalaughingrolling on the floornoapte buna te pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite-te la filme funny gen friends sau altceva. Dar ai grija. Nimeni nu isi doreste in cercul de prieteni un amic care face glume proste sau glume la care rade numai el/ea

| carabinierr a răspuns:

Ai auzit ma de canabis?