| MatildaPetrini a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt prea serioasa. Multi imi zic. Vreau sa -mi dezvolt simtul umorului. Cum as putea?

Răspuns Câştigător
| Muresan_6009 a răspuns:

Mie toti imi zic ca nu pot fii serioslaughing... uite ce nu trebuie sa faci ca sa fii amuzanta : sa nu inveti bancuriangry e stupid. Distreaza-te mai mult si nu luat toate lucrurile in serios. incearca sa iti traiesti viata pentru ca nu e totul munca si scoala:*
have fun>big grin

1 răspuns:
| DorelSudoru a răspuns:

Nu poti si eu sunt cam serios si nu prea imi ies glume...ramai asa ca e bine