| Stefi1 a întrebat:

As vrea sa pun o intrebare. O intrebare pentru baieti! Voi ce ati alege, o fata cat mai simpla, nemachiata sau una care se machiaza mereu? Argumentati de ce?! Dau Fundita + Voturi!

4 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Pai toti spun ac prefera fetele naturale, si ii vezi ca umbla cu niste tencuite.

| aHaHa_3297 a răspuns:

+1 friday.

| TheAdmiston a răspuns:

laughing) ma nu-i rau ca fetele sa se machieze.se respecta domnisora dar o fata frumoasa; e frumoasa si asa natural(fara machiaj si chestii) iar una mai putin frumoasa(dar machiatawinking doar unui ochi neformat ajunge sa para frumoasa. oricum dupa gustul meu as alege o fata nemachiata,, sunt mai conservator ce vreihappytongue

| AdiCosac a răspuns:

Pai prefer o fata care se machiaza dar care nu scoate in evidenta machiajul, adica nu o culoare tipatoare.