| RaLuCa_7165 a întrebat:

As vrea si eu sa creez o revista a clasei dar nu prea stiu c-am ce articole ar putea cuprinde...idei?

3 răspunsuri:
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Ai putea sa scrii cam despre toate barfele de prin scoala ( insa sa ai grija ca persoana despre care sunt sa fie de acord sa se scrie despre ea intr-o revista pe care o vor citi si altii ). sau despre experiente numai din cadrul clasei tale.winking

| Alexandra_2209 a răspuns:

Pai, in primul rand, ai putea sa prezinti fiecare elev in parte ( si poza daca vrei), apoi...ai putea sa cauti jocuri, chestii interesante( articole si chestii) Sa prezinti ex p care le-ati facut, Sa iesiti undeva in parc sau nu stiu... undeva si sa faceti poze, apoi sa pe pui in revista. Nu mai stiu, dar cert e ca nu trebuie sa fie plictisitoare. Sper ca te-am ajutat. fundita?:-D

| pRiNcEsSa a răspuns:

Spre exemplu, viata adolescentilor de zi cu zi, ceea ce faceti voi si colegii vostri, o sa vezi ca o sa mearga, si chiar dupa un timp o sa recitesti si o sa rizi de amintiri...