| Ruxiii a întrebat:

Ce articole ati posta in revista clasei? Clasa noastra vrea sa faca o revista a clesi si fiecare trebuie sa aduca articole.Si nu am nici o idee fiindca ce vroiam s-a cam luat de alti colegi straight face. Dati'mi idei happy si eu va dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Anonoim a răspuns:

Ceva gen vrei sa afli mai mult integrame ecologia(ca e la moda) cum sa manci santos poze desene ceva despre chimie (usor) o sectiune gen "Util " astept fundita -->

7 răspunsuri:
| FeFy` a răspuns:

Poezii create de voi.
Poze cu voi.
Numele vostru.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Fa o cutie de mesaje si pune-o la intrarea in scoala, sa scrie fiecare ce ii trece prin cap, inainte sa scoateti revista selectati mesajele care credeti voi ca sunt cele mai tari... Iti garantez ca e treaba buna, cand eram la liceu ultima pagina, de mesaje, era circu de pe lume, altceva nu prinde la public, sunt o gramada de reviste, suntem in 2010. Caterinca de liceu niciodata nu o sa moara

| Adelinesmile a răspuns:

Ei bine.noi la cultura civica am facut o revista de asta si trebuia fiecare sa puna ce vrea. ce`i place.deci rascoleste si tu cateva reviste, decupeaza articole si poze si fa o pagina cu ce iti placehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste idei grozave date de Fefy`
ati putea sa puneti o rubrica unde sa scrieti cand se apropie ziua unui coleg si cate ceva despre el, desene facute de voi,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi copii din clasa a3aF vom face niste text de iarna; vara; primavara si toamna

| Nokitochikushi a răspuns:

Si noi trebuie sa facem... si eu m-am gandit sa scriu si sa fac fotografii despre sportul pe care al practic " trial"

| Анька a răspuns:

Buna) Poti sa aduci poze cu colegii de clasa, sau ceva amintiri daca ai ce ati facut impreuna si ti-a ramas pentru todeauna in inima ) sa faci descriere fiecarui coleg sa spui trasaturile cele bune. succese