| anonim_4396 a întrebat:

De Craciun as dori sa va fac o surpriza. Pentru ca imi place sa fiu scriitoare, am decis sa creez revista TPU, va fi o revista pe numere. Fiecare articol va fi special. Va fi citita de catre toti membri TPU. Imi puteti da idei de articole prin mesaje, voi intreba un utilizator daca vrea sa apara pe coperta. Intrebarea este: Cine e de acord?

13 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Sunt de acord.O idee nemaipomenită.

| Flav a răspuns:

Sunt de acord doar daca va avea si fata de la pagina 5.

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Eu, e foarte frumoasa ideea. Macar sa apara un numar pe luna happy.

| shawol a răspuns:

EU! de abia astept revista! cand va aparea?batting eyelashes

| Dede1 a răspuns:

Scriitoarea TPUlaughing

| Karelia123 a răspuns:

Eu sunt de acord.Dar conditia pe care o pun este sa nu contina expresii, fotografii si alte chestii obscene.Suunt de acord sa apar in revista. Fiecare lucru pe care vrei sa il scrii ni-l spui pentru a ne exprima opiniile deorece te ajuta sa mai adaugi anumite lucruri pentru a-i face pe ceilalti sa inteleaga ca acest site e distractiv si ajutator.
Planifica totul si spune-ne.(inclusiv pretul si nr paginilor)
Pa Pa.

Răspuns utilizator avertizat
| BuFurnica a răspuns:

Eu sunt chiar de acord! Buna idee din punctul meu de vedere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca o sa ajung scriitoare cand cresc mare happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai rabadare sa scrii atatea articole? sa ai grija sa incluzi TOATE categoriile de useri, ca sa fie citita, asa cum ai zis, de toti membrii TPU? adica sa ne incluzi si pe noi, metalistii? ai rabdare sa creezi un pdf frumos aranjat? daca raspunsul e da la toate, ai o munca sisifica in fata, spor si succes, esti de admirat.

| maria4567 a răspuns:

Eu sunt de acord.ar fi foarte frumos sa citim poate articole chiar despre noi.iti doresc mult succes pentru revista. funda?

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Eu sunt de acord!

| SongHyeRa a răspuns:

Eu sunt de acord e o idee chiar foarte bunahappy