| MeMyselfAndMeAgain a întrebat:

Aseara mi-am facut 2 pierceuri in ureche si a doua zi mi s-a umflat putyn...si ma doare, ...presupun ca e normal din moment ce durerea nu e f. mare si ma doare doar daca umblu la ureche. as vrea sa stiu de la cey care aty may avut astfel de experientse cum ar trebui ingrijit un pierce big grin funda

Răspuns Câştigător
| madalyna a răspuns:

Pai si eu am avut piercinguri in ureche si in primele zile ma durea urechea ingrozitor am dormit chiar si cu cercelul in ureche ca sa nu mi se astupe gaura si daca se unfla urechea sau se inroseste este ceva normal dar iti dau un sfat sa-ti dai cu spirt in fiecare zi timp de o saptamana ca sa nu se infecteze.

1 răspuns:
| Cjay a răspuns:

App se scrie pierce-uri... si ma gand ca daca ti'ai dat.ti'ai dat cu un ac trebuia deznitoxicat si el. alea