| Charlotte02 a întrebat:

Mi-am facut pierce in buza de sus acum vreo 3 ore si ma cam doare,nu s-a umflat aproape deloc si nu e rosu.Ar trebui sa ma ingrijorez sau e normal sa doara? Dupa cat timp pot sa imi pun altul? Trebuie dezinfectat cu ceva anume? Daca durerea persista, dupa cat timp ar trebui sa ma ingrijorez si sa il scot eventual?happy

Răspuns Câştigător
| akagami a răspuns:

Si eu am avut pierce si in buza si in limba e normal ca la inceput sa simti putina durere dar stai linistica ca intro saptamana cam asa n-o sa mai ai nimic big grin spec ca te-am ajutat

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Te doare pentru ca este o rana acolo care are nevoie de timp sa se vindece.