| Anonimul49 a întrebat:

Astazi am sarutat o fata la scoala din clasa mea si ea acum vrea sa ma zica la diriginta. Vreaua sa stii ca diriginta noastra este cea mai rea din scoala. Nu stiu ce sa fac acea fata nu vrea sa renunte (adica nu o pot convinge sa nu ma zica la diriga). Ajutati-ma urgent! Dau funda

9 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Ţi-a trebuit pupături?
Acum suportă!

| luiza a răspuns:

Lasa - o sa te spuna! iti ceri scuze in fata dirigintei si promiti ca nu mai faci. stai linistit ca doar nu te omoara!

| iris1 a răspuns:

De ce naiba sa te spuna? ok, ai pupat.o doar, nu i.ai facut altceva... ce e asa mare lucru, poate i-a placut rolling on the floor nu rezolva nimic, cred ca diriginta va spune ca sunteti la varsta asta si blabla si e normal dar sa nu se mai intample in incita scolii, nu vad ce e asa mare caz

| prizeFTW a răspuns:

Pentru ca ai facut asta, diriginta o sa-si puna o punga in cap, haine negre, o ia pe fata aia de acasa si o sa intre peste tine in camera la 12 noaptea.
O sa te lege de o masina de masturbat automata si o s-o dea la maxim, o sa se transforme in godzilla si o sa te puna sa-i lingi ciocanitoarea doar pentru ca ai pupat o fata+ii dai banii de pachet 5 luni.
OMG! Ce sa-ti faca? Ai pupat o fata. O sa rada si gatastraight face

| G-Power_Dorina_1994 a răspuns:

Daca te-a vazut cineva e rau de tot daca nu poti sa ii spui dirigintei ca minte sau nu este adevarat ce spune

| SooRa a răspuns:

Mai pup-o odata sa o potolesti laughing
Vorbeste cu ea, cereti scuze, spune-i ca nu se mai intampla, da-te bine pe langa ea, vezi tu ce faci. Nu o sa te omoare nimeni.

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,nu ai ce face, dar macar fi indiferent cu ea poate doar vrea sa se joace cu tine! macar arata-i indiferenta ca poate nu o sa te spuna! ai grija!

| がさいゆの a răspuns:

Ce te sperii asa, Romeo? Sa zicem ca te spune-toti copii din clasa ta o sa rada dar sa lasam asta la o parte. Diriginta ta nu poate face nimic in legatura cu asta.Nu o sati scada nota la purtare sau ceva. Poate(10% sigur) iti fa da o palma peste gura si gata.Nu mai fi asa stresat

| Andreicik a răspuns:

Pai spune ca o iubesti si nu are ce se baga in treburile acesteahappy