| BoboooBubuuu a întrebat:

Dau funda! Diriginta noastra e cam suparata pe noi si vrea sa renunte la noi si probabil ca va lua alta clasa. Ce sa facem sa o convingem sa ramana la noi?

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Ii cereti scuze la fiecare ora si ii faceti un cadou. Cumparati-i o floare care stiti ca ii place (in ghiveci, care sa reziste, nu un buchet care se usuca a doua zi) si o cutie cu bomboane (nu la 10 lei). Aratati-i ca pentru voi ea este importanta si nu vreti sa o pierdeti.
Poate aveti noroc si tine la voi. Bafta!

2 răspunsuri:
| Honey_8888 a răspuns:

@MaoSustineCampaniaTPUrevive ce lingustitor/oare esti... Ce crezi ca rezolvi daca ii iei o floare sau niste bomboane? Nici nu cred ca le accepta...Si oricum va asigurrrr ca nu o pierdemtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta depinde de ce ati facut voi pentru ca daca ati suparat-o ca nu ati invatat ati putea sa ii promiteti ca va veti stradui mai mult sau daca ati facut alte prostii sa incercati sa va lingusiti pe langa ea si sa ii dati cat mai multe motive sa ramana cu voi: de exemplu i-ati putea aminti despre anumite excursii in care ati fost. Baftawinking