| SOriNa99 a întrebat:

imi puteti da niste idei cum sa ma imbrac si sa-mi fac parul la scoala? sunt clasa a v-a, iar diriga nu ne lasa sa ne imbracam doar in alb negru si nu ne lasa cu parul desfacut stiti voi genul acesta de diriginta sau diriginte va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In clasa a V-a nu ar trebui sa te preocupe atat de tare asta. Atata timp cat ai zis ca diriginta va impune ce culoare sa aveti pe voi si nu va lasa cu parul desfacut, incearca sa faci ceva ce se armonizeaza cu ce vrea ea. Imbraca-te si aranjaza-te asa cum te simti tu bine, nu cu sfaturile unora de aici.

1 răspuns:
| SOriNa99 explică:

Stiu insa m-am plictist de aceleasi tinute si acelasi coafuri