| TheLittleButterfly a întrebat:

Voi ati facut o petrecere de Craciun impreuna cu clasa voastra? Noi nu am facut nimic pentru ca diriginta noastra nu vrea sa se complice cu asa ceva, dar totusi majoritatea claselor din scoala noastra au facut.

3 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Înţeleaptă dirigintă.Şi eu aş fi făcut la fel.

| adorciocolata a răspuns:

Am facut in anii trecuti o tombola in care trebuia sa ne dam cadouri + o petrecere in clasa cu muzica, fursecuri, prajituri, sucuri etc. Acum ca avem alta diriginta, am organizat o iesire la pizza.

| aligru a răspuns:

La noi asa a fost si in liceu si in generala! Dirigintii nu s au implicat! am avut barbati!tongue
Insa organizam noi!
Ne imparteam pe categorii: toata lumea aducea beteala de care nu mai aveau nevoie, altii se duceau sa cumpere salatine, covrigei, fursecuri, sucuri, altii ornau clasa, cineva aducea o combina muzicala (pe vremea aia laptopurile erau rare, nici nu stiu daca erau laughing, apoi cd uri cu muzica si tot asa.

reuseam sa scoatem o petrecere frumoasa, fara ajutor dirigintilor.