| brunett3 a întrebat:

Asteptati vara? big grin
Eu doar la asta ma gandeschee hee

19 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Oricine dintre noi așteaptă vara.
Trebuie să avem răbdare și va veni.

Toate cele bune!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia astept! sa i-o dau sa suga la prietena mea in iarba sau pe plajawinking

| 愛日本 a răspuns:

Si eu! Urasc scoala straight face o urasc... abia astept vara sa merg la iarba verde sa siu in haine scurte sa fie soare sa fie minunat! Dar mai trebuie (din pacate ) sa asteptam multt... 131 de zile; x crying

| MissFashionPrincess a răspuns:

Daaa...vacanta, soare, piscina :X ce-mi pot dori mai mult? laughing

| Gabitsaaa a răspuns:

Buna! Sincer abia astept sa vina vara. :X
Din mai multe motive:
1. se muta iubitul meu in acceiasi localitate cu mine
2. e cald.
3. vacanta.
3. distractie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma gandesc la examenul din clasa 8a...

| мє a răspuns:

Abia astept sa vinaa.love struck

| baby_4808 a răspuns:

Daa ` eu o astept foarte mult sad ...vara e cald nai teme, distractsie love struck. plus ca abia astpt sa imi vd iubitulllwinking

| Maya_8602 a răspuns:

Da! La ce o sa ma distrez vara asta!laughing

| anuka122 a răspuns:

Abia astept sa vina vara sa merg la tara.

| cornel a răspuns:

Daaa

| Dyp a răspuns:

Bineinteles. Anotimpul meu favorit :X:X happy

| mistakeofyourlife a răspuns:

Astept sa vina vara de dupa examen.big grin

| Emena a răspuns:

Daa. nu suport hainele groase, de abia astept sa stau pana tarziu afara si sa nu fie frig; x

| M3HappyKid a răspuns:

OoooooooooooOO happy daaa mi`e dor de tricouri viu colorate cu imprimeuri, pantaloni scurtzi :X inghetzata ochelari aviator:X ahhh sa vina o data ca numai pot` asa infoflita crying cu toate grosolanele de haine din dulapcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la vara mai sunt multe big grin. Ziua Indragostitilor, Martisorul...Pe care le astepti mai cu drag? happy

| Deny1333 a răspuns:

Da, o astept. happy
dar in acelasi timp, si nu. big grin

| Andradaaaa a răspuns:

Pff daa day dreaming

ador vara love struck

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Si eu. Abia astept sa vina vara, sa se termine scoala si sa inceapa distractia si baietii.