| LollypopMe a întrebat:

Abia asteptati vacanta de Paste sau cea de vara?

7 răspunsuri:
| Bella12 a răspuns:

Normal.Pe amandoua, dar nah ca sa ajungem la cea de la vara trebuie sa o avem mai intai pe cea de Paste love struck puppy dog eyes

| Eternitas a răspuns:

Aia de paşte, pentru că la vară mă aşteaptă momente grele la bac...De abia aştept să am timp liber să îmi relaxez neuronii care sunt făcuţi praf în fiecare săptămână la liceu. O să profit atunci de fiecare minut. Dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele laughing))

Mai ales cea de vară.

| AAlinaaa a răspuns:

Ambele

| AAlinaaa a răspuns:

Ambele

| DarkBoySexy a răspuns:

Mai intai astept pastele sa vina tatal meu acasa si dupa astep vacanta de vara pentru ca scap de scoala.

| Gabriel123 a răspuns:

Eu o astept pe cea de vara...clar.Avem 3 luni de a ne distra,de a merge cu prietenii in parc, la o terasa, la strand etc... Avem sansa de a cunoaste oameni noi, de a socializa si de a ne face mai multi prietenilaughing
Funda?