| anonim_4396 a întrebat:

ATENTIE vreau sa-mi zc fiecare km a fost primul sarut (cu tot cu povestea din spatele sarutului) cea mai faina poveste fundita

Răspuns Câştigător
| BeYourOwnMaster a răspuns:

La mine a fost foarte neasteptat.Era vara, tocmai de ziua mea si mie de foarte mult timp imi placea de un tip.Aflasem ca si lui ii placea de mine, dar na.n-aveam curajul sa vorbim.Eu eram p-afar cu cateva prietene si mai si ploua{nu stiu daca din fericire sau din pacate}.Cum sunt eu mai crazy stateam ca nebuna prin ploaie, uda leoarca, chiar de ziua mea.Si ghici ce? Tipul de care vorbeam nu stiu de unde aflase ca era ziua mea, se plimba si el pe acolo cu prieteni de-ai lui.Deodata ma trezesc ca vine prin spatele meu, ma ia in brate asa brusc si ma saruta.Pff...eu iti dai seama ca am ramas atunci masca pur si simplu. Orkm, a fost ceva magic si extrem de neasteptat.Asa zi de nastere n-ai putea sa uiti nicioadata, mai ales ca de atunci am ramas si impreunalove struck:*

1 răspuns:
| Ariia a răspuns:

A fost ceva de nedescris! A fosta cum ceva vreme sar mi-l aduc aminte perfect.
Era o zi de primavara nu prea insorita. Eram cu el prin parc si cu inca vre 5 persoane. Eram impreuna de o vreme. M-a luat in bate si m-am sarutata. A fost dea dreptul minunat! am visat la sarutul acele de zileintregi; nu ca restul fetelor nu ar faceo. Era doar o iubire copilareasca dar oricum pentru noi conta. Cand simpti buzele lui lipite de alet ale ai o senzatie nemaipomenita. De parca ai fi intral noualea cer. Si al 11 cer daca s-ar putea... dar a fost ceva pe moment si vremea a trecut eu m-am maturizat iar el a plecat din viata mea.