| Bubble13 a întrebat:

Totul despre primul sarut! FUNDA pentru cea mai frumoasa poveste

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Sub clar de lună, în drum spre casă.La vârsta de 16 ani.Habar nu aveam eu atunci ce era ăla sărut,sincer... Când i-am spus să privească şi el cu mine sub clar de lună,a venit uşor în urma mea,m-a învârtit, m-a cuprins în braţe şi m-a sărutat.A fost at\t de perfect acest sărut, astfel încât el nu a crezut că este primul meu sărut.Am avut amândoi aceleaşi sentimente.

| Rosiilabucata a răspuns:

Imi aduc aminte,zici ca era la nunta... emotii,primul sarut iti dai seama,super nu am ce sa zic,foarte dulce, primul sarut, un sentiment care nu se poate descrie vremurila alea le vreau inapoi

| Iamal a răspuns:

Nici nu vreau sa imi aduc aminte...imi tremurau genunchii de am crezut ca nu ma mai tin picioarelelaughing