| viiooVe a întrebat:

Cand ai avut primul sarut si care e povestea lui?

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pe la 9 ani ma jucam cu roboteii, pe la 14 ani furam gorgoaze de la vecini, pe la 16 ani am avut parte de primul sarut, de primul impuls, de un mititel simbol al iubirii. Nici daca m-as chinui nu as izbuti sa musamalizez prin expunere, descriere acel moment, dar iti pot spune ca as dori sa-l repercutez. Dragostea si atributele ei nu se povestesc, ci se simt.

| Alisa a răspuns:

Aveam aproape 18 ani, si a fost ceva unic, un sentiment special mai ales ca a fost cu persoana iubita. Eram in autobuz, iar prietenul meu s-a ridicat sa coboare, eu stand pe scaun, si s-a aplecat spre mine, eu am crezut ca ma va pupa pe obraz, el m-a sarutat. Nu as putea sa explic ce am simtit in acele momente. love struck El a blocat pe toata lumea, nu mai putea nimeni s atreaca de ellaughing sau sa urce in autobuz.
Numai bine!

| Kate21 a răspuns:

Nu am avut

| 202 a răspuns:

La gradinita happy
pai lui ii placea de mine si era destul de dragut pentru mine,,,
iar dupa serbare, am avut un fel de bal si am dansat amandoi si l.am si saarutat cu toate ca nu stiam noi cum e corecthee hee
dar am reusit sa surprindem un moment placut happy tu ai de gand sa spui povestea primului tau sarut, si noi te ascultam pe tine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani laughing...eram numai eu si el si vorbeam
la un moment dat s-a facut liniste
eu ma uitam in ochii lui si el in ochii mei
m-a luat in bratze si l-am luat si eu pe el
si m-a sarutat laughing

| mary9014 a răspuns:

Tot la 16 anitongue era seara...tremurici.fricalaughing apoi fericita ca s-a intamplat.