| Cehin13 a întrebat:

Care a fost la voi povestea primului sarut?

Cea mai frumoasa poveste, fundita.

1 răspuns:
| SaMyPRODUCTION a răspuns:

Wow first kiss...a fost cel mai frumos-dureros lucru pe care l-am facut vreodata cu o fata... eram pustan si nu stiam cu ce se mananca aceasta atingere a ambelor persoane prin aproprierea buzelor, sincer s-a intamplat la colt de strada vecinii se uitau de peste garduri si hai sa trec la subiect: sincer spun ca a fost putin dureros pentru ca zambind unu la altu apropriindu-ne cu pasi rapizi unu de celalalt nu prea am putut sa ne sarutam bine si mai rau sa ne facem o rana la buza cu ajutorul dintilor, eram pustani eram mici emotionati si mai presus de orice era si primul sarut.
Stiu ca e comic, dar asta a fost my first kiss :X. fbi_sov my idwinking