| Anabella01 a întrebat:

Ati fi vreodata emo pentru o persoana?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Sa fii emo pentru o persoana? Nu merge asa, poate sa adopti stilul emo pentru o persoana si nu, nu e bine nici asa. Persoana respectiva ar trebui sa te aprecieze exact asa cum esti. happy

7 răspunsuri:
| Timee೩ a răspuns:

Sincera sa fiu, nu.

| Bashiix3 a răspuns:

Desigur ca Da tongue

| logatcamembru a răspuns:

Nu! nici de-ar fi vb de un baiat ...nu mas schimba deloc! pup love strucklove strucklove struck

| Neimportant a răspuns:

Nu! nu o să fiu niciodată ceva ce nu-mi doresc.

| AndddRu a răspuns:

Nu.As fii daca as vrea.Pentru ca asta depinde de Tine.nu de altcineva.

| tricky a răspuns:

Te`ai arunca in fantana daca prietena ta cea mai buna zice ca e cool?

| XK a răspuns:

Nu renunt la stilul meu de-a fi...ma pis pe generatia emo!