| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai nebuna persoana pe care ati vazut-o vreodata?;D

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PurePoison a răspuns:

Nebuna in ce sens? pai sa zic, ca era un om odata, era vara si era imbracat intr-un tricou negru blugi si cu o sapca cu coarne de drac laughing si avea doua bare de fier in mana, eu eram cu prietenii iar ei cand l-au vazut au fugit laughing erau la poarta multe babe la barfa na, el s-a dus in fata uneia si a inceput sa faca : "Vine dracu! va ia dracu pe toti! toate babele!" laughing femeia aia a ramas straight face masca laughing dupa, el a plecat mai departe, deci iti zic om in toata firea, ma rog cred ca avea si ceva probleme psihice.

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Corneliu Vadim Tudor.

| dydy1 a răspuns:

Eu si crede-ma ma vad, simt non-stop:d.

| Ryuzaki a răspuns:

Absolut toti cunoscutii mei zic ca eu.Imi place cum zic ei : "Omg, noroc ca nu mai exista inca unu ca tine pe lumea asta.Si sper sa nu apara. Ajunge un dilau"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fata pe nume merchant rubina.

| lavinia_7948 a răspuns:

CLAR eu pentru simplu fapt ca dupa ce ajunge o persoana sa ma cunoasca se intreaba daca nu am iesit de la nebuni ...eu sunt asmuzanta grupului imi place sa fac oamenii sa rada si fac asta prin orice mijloc nu chiar, dar oricum e funny sa fi dus uneori