| anonim_4396 a întrebat:

Ati folosit produse Avon Clearskin? Eu da si pot spune ca nu sunt bune de nimic. Aceiasi parere o are si o colega de-a mea. Voi fetelor (si de ce nu, baietilor) ce spuneti?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu sunt bune de nimic, au folosit fetele mele, bani aruncati...

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am folosit. Au dat rezultate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si nu sunt bune de nimic mai dati bani degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am folosit si pot spune ca in oare care masura am fost bune acum depind de unele criterii tenul fiecaruia si multe altele dar in principiu da pot spune ca au fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Varul meu a folosit clearskin si ia trecut toate cosurile si eu am inceput sa il folosesc de o saptamana mie imi pare ca in loc sa dispara ele apar prieteni imi zice ca de cand m-am dat cu clearskin au mai trecut nu stiu ce sa mai cred! Solutia cea mai buna e sa nu le spargeti cosurile... In caz daca le-ati spart dati cu sprit sa se dezinfecteze parerea mea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bun tratament existent la ora actuala este format din 2 creme: Skinoren Crema si Izotrexin Gel! Dimineata crema si seara inainte de culcare Izotrexin! In 2 saptamani veti vedea diferenta iar daca urmati tratamentul timp de 4 luni veti scapa de bacteria care provoaca cosurile de pe fata voastra pentru totdeauna!

| helppppppppppppppppppppp a răspuns:

Si eu am folosit pentru cosuri si a avut efect

| dydy8191 a răspuns:

Va contraziceti degeaba.aceste produse isi fac efectul doar daca tenul le accepta. daca nu asta e incercati altceva.de exemplu eu am folosit de la avon unele produse care mi-au priit dar altele nu si de la oriflame la fel unele da unele nu.depinde de tenul fiecaruia

| MaDosssaa a răspuns:

Clearskinthinking ...hmm eu nu am avut nici o problema cu acest produs... nu stiu ce sa punthinking

| ScupycaAle a răspuns:

Da folosesc acum si e bun. mie imi prieste, dar iti dau un sfat daca mai ai foloseste si ceai de rostopasca, spalate cu el pe fata ca e bun

| Bazga_Ileana_1994 a răspuns:

Eu am folosit si folosesc din gama CLEARSKIN lotiunea astringenta impotriva punctelor negre si chiar a dat rezultate la mine, adevarul e ca nu trec asa repede dar daca ai putina rabdare....tot ce trebuie sa faci e sa te dai de 2-3 ori pe zi...de ci bafta!