| anytimeanywhere a întrebat:

Ati folosit Clearskin de la Avon? Daca da, cum e?

Răspuns Câştigător
| Florinaa14 a răspuns:

Da,si inca il mai am dar nu e atat de costisitor precum pare...pe moment cand il aplici cu acel disc se vede cate ceva pe el dar nu se vede nici o diferenta.asta-i parerea mea:Xpaa

4 răspunsuri:
| Bubble13 a răspuns:

Buna. eu am de la clear skin un gel pentru curatare hidratare si catifelare(cred)big grin in sensul ca este 3 in 1 si il am de la farmacie. eu una sunt multumita deoarece dupa folosire am un ten mult mai proaspat si mai revigorat si mi se amelioreaza cosurile, etc de exemplu aveam o pata rosie pe fata pe langa barbie si dupa ce l-am folosit aproape ca nici nu se mai vedeahappy eu ti-l recomand cu sufletul deschis. probabil ca ceilalti nu sunt multumiti deoarece au folosit alte produse de la clear skin, insa eu de gelul 3 in 1 sunt f multumita si ti-l recomand. pa-pahappy. ce spui de o fundita mica acolo?big grin

| Gabriela_6882 a răspuns:

DA, am avut si mi-a fost de folos. Acum depinde si de tipul de ten. Daca nu poti merge sa vorbesti cu un doctor dermatolog care iti poate recomanda o solutie mai buna, ti'l recomandhappy

| mariaavon a răspuns:

Da eu le folosesc pe cele pentru cosuri si puncte negre si la mine au dat rezultate. Poti vizita si pagina mea daca vrei http://www.facebook.com/#!/pages/Avon_Super-Reduceri/448442878511208

| applocker a răspuns:

Da am folosit.stii de ce e bun? dea aruncat la gunoi.mai degraba ia ceva de la VICHI sunt foarte bune produsele.dar la Avon nu-i nimic bun.