| loopditoo a întrebat:

Buna, ce parere aveti despre produsele Avon din gama "Clearskin"? Am auzit ca nu sunt bune pentru ten, ca il irita si asa mai departe. Va rog sa-mi spuneti voi ce experienta ati avut cu aceste produse. Le am si inca nu m-am atins de ele, imi e frica sa nu se agraveze!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Luam eu in trecut pana sa constientizez ce brand prost si supraevaluat e avon. Am avut un gel cu actiune rapida pe cosuri care nu mai stiu dar rau nu mi-a facut dar nici nu l-as recomanda, o solutie pe care am cumparat-o de 2-3 ori, o chestie alba pe care o lasa-i pe fata si era buna pentru cosuri si aparent si puncte negre. Vara-mea a fost uimita de gelul ala dar mie nu mi se pare ca mi-a facut vreo schimbare wow.
Ala de puncte negre complet degeaba.
Nu lua produse pentru fata de la Avon, du-te pe orice alt brand sau mergi la dermatolog daca ai probleme serioase.
Incearca produse din plafare si farmacii naturiste sau efectiv ce poti inlocuieste cu produse naturale.

1 răspuns: