| mads a întrebat:

Hei!happy ati folosit produse de la avon Clearskin? sunt bune?

6 răspunsuri:
| BrunetteGirl01 a răspuns:

Eu nu am folosit,deci nu stiu ce sa-ti zic. Dar folosesc produse de la L'oreal si sunt foarte bune, imedit s-a vazut diferenta, iti recomand.

| annyannya a răspuns:

Sincer. Eu zic ca nu sunt bune de nimic! La inceput dau ceva rezultate, dar dupa un timp nu.:d
:*

| Liviucu a răspuns:

Nu sunt bune de nimic. In caz ca ai acnee, citeste raspunsul meu de aici: http://www.TPU.ro/......i-ales-pe/
Succes!

| anemona18ida a răspuns:

Da te ajuta

| Eyshan a răspuns:

Eu am folosit,nu sunt cine stie ce, dar daca folosesti pe un timp indelungat sunt destul de bune.Dar mai bine te-ai duce intr-o farmacie si intrebi de creme, pentru ca sunt foarte bune.

| Cat a răspuns:

Produsele Clearskin de la Avon sunt doar niste cosmetice care pot sa iti remedieze problema tenului gras, dar nu au doze suficient de puternice de ingrediente active pentru a lupta impotriva acneei, de exemplu. Ideal ar fi ca daca ai probleme cu tenul sa consulti un dermatolog care iti poate da cel mai bun tratament. Ceea ce la altii a functionat, la tine s-ar putea sa nu mearga.