| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Ati impodobit bradul?

9 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

Sigur ca da! Eu l-am facut demult! Funda, te rog!

| Ramonish a răspuns:

Da

| AlexisLexisLexi a răspuns:

Da l-am facut si este alb cu rosu daca vrei sa incerci asa este fb dar mai este o combinatie fd exemple: alb cu albastru si rosu cu galben

| Ada50 a răspuns:

Da...albastru cu argintiu

| alexandrey a răspuns:

Nu l-am facut sad

| andrystefan a răspuns:

Pe 24 asa e trraditia la mine

| girl95 a răspuns:

In seara asta il impodobeschappy

| მղղzყ a răspuns:

Nusad
Dar il voi impodobi p 24
Bradul il voi avea alb si decoratiile roshii sau albastre happy

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Nu, nici n-am brad, sper ca pana pe 24 sa gasesc un brad pentru ca tin neaparat sa am unul natural! Daca nu, am trandafiru` ala mare de "rezerva" in salonlaughing
Glumesc, undeva tot voi gasi si eu un bradut, doar nu va uita Mosu de mine, nu? smug