| yomikutzaskumpy a întrebat:

Azi am facut 18 ani si vreau un status legat de asta. dau funda pentru cel mai fain status:*

Răspuns Câştigător
| TAzOVsKY a răspuns:

Dupa 18 ani petrecuti in aceasta lume, privind in urma cu siguranta intelegi si tu acum cum trece timpul: cu cat te adancesti mai mult in tumultul vietii cu atat timpul trece mai repede si degeaba strigi in urma lui: hei vino putin inapoi, am uitat sa fac ceva! Timpul nu se intoarce niciodata inapoi asa ca vreau sa-ti dau un sfat foarte important de care iti va parea nespus de rau daca-l vei uita: niciodata nu uita s? le spui celor care iti sunt aproape VA IUBESC!

Sper sa iti placa... happy

1 răspuns:
| yomikutzaskumpy explică:

Ms mult pentru sfat:*:*:*smug:d