| Lolipoli123 a întrebat:

Azi e ziua unei prietene si nu stiu ce sa ii iau(altceva decat parfumuri si chestii de genul)

1 răspuns:
| eckblume a răspuns:

Tu o cunosti cel mai bine pe prietena ta si ii stii preferintele.
Poti sa ii iei un buchet de flori cu un lantisor/o bratara/cercei de argint.
In pepco (e in fiecare mall, cred) se gasesc numeroase obiecte utile fetelor (suport pentru machiaj, obiecte decorative, tablouri si multe chestii interesante).
- un ursulet de plus, un breloc personalizat, o bluza
- daca e pasionata de desen cumpara-i un set de creioane speciale ori acuarele
- o cutie cu praline sau o simpla ciocolata pe langa (desigur, nu doar atat)
- un bibelou simbolic, o agenda frumoasa
- casti mai mari (sunt si la 30 de lei, dar depinde ce telefon are), husa de telefon
Gandeste-te ce poarta mai des. Oricum, gestul conteaza. Cand mergi prin magazine si ai in fata produsele o sa iti vina idei.