| Alle_3959 a întrebat:

Se apropie ziua celei mai bune prietene de-ale mele si nu stiu ce as putea sa ii cumparsad Haine are destule, bijuterii la fel, parfumuri nu mai spun straight face. Idei?

2 răspunsuri:
| browneyes99 a răspuns:

Pooiii...Poti sa ii cumperi o rama de tablou in care sa pui o poza cu voi doua, sau o cana personalizata pe care sa scrie un mesaj.Si pana la urma, chiar daca are destule bijuterii sau parfumuri, eu zic ca nici unul nu se compara cu bijuteriile pe care i le-ai facut tu cadou sau cu parfumurile pe care i le-ai facut tu cadou.Pt ca tu esti cea mai buna prietena a ei!

Bafta! Funda?:X

| Americana a răspuns:

O carte pe placul nostru...
http://www.polirom.ro/......_DESC.html