| Larisa_5606 a întrebat:

Ma duc la majoratul unei prietene si eu cu o fata nu stiu ce sa ii luam, noi am vrea sa fie ceva simbolic si sa nu uite niciodata, nu gen parfumuri, chestii din astea, ceva frumos, ea este mai timida.
Multumesc
Funditttaa

4 răspunsuri:
| myha a răspuns:

Ceas

O surpriza inainte de majoratul ei ar fi frumos. Nu ar uita. O mica petrecere, un tort, si poate un striperlaughing)

| Ana_1799 a răspuns:

Ai putea sa i iei un lantzisor cu o inimioara.care sa simbolizeze prietenia voastrasmug

sper ca ti'am fost de folosbig grin

| Simonikk a răspuns:

Potim sa ii dai bani si asa ea isi va cumrara ce vreau!

| мιѕFσямαтα a răspuns:

Hmmmmmm ceva facut de voi gen :''o zi de neuiatt in parc cu nebunele mele :X '' asta fiind o zi in care este dedicata ei... dar sa nu incepeti cand ati ajuns sa ziceti :aaa am uiatt ca trebuie sa ajung la 6 si aiteuiata e 6 :30 straight face sau '' ma striga mama porcarii de genu asta straight facesccccc