| marianje a întrebat:

Hei >guys)Peste cateva zile e ziua fostei mele >prietene)am ramas prieteni, m-a invitat la ziua ei si nu stiu ce sa ii >iau)), fara parfumuri si chestii de >genu)

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

O bratara sau un medalion potrivit stilului ei nu are cum sa dea gres, daca ii place sa citeasca ia-i o carte

| alexutza12333 a răspuns:

Pai poti ca sa ii duci un buchet de flori o pereche de cercei, vezi tu, si eu am avut ziua de nastere si fostul meu prieten mi-a adus un buchet de trandafiri albi, cercei si o bratara de aur, in fine... vezi tu, depinde... sper ca te descuri, Distractie placuta:X:X!

| Lollipop4ever a răspuns:

Pai daca as fi in locul tau as incerca sa ii gasesc un cadou dupa firea ei... adica - nu poti sa ii iei o papusa daca ei ii plac robotii (e doar un exemplu). Dar infine i-ai si tu o bluzita, un ceas, o palarie, o pereche de cercei, chiar si un peluche. Variantele de cadou sunt multe! Bafta in alegerea cadoului si distractie placuta!