| Barbiie a întrebat:

Blonde sau Brunete? :X

Răspuns Câştigător
| puffika a răspuns:

Amandoua sunt frumoase!
Fiecare nuanta are farmecul ei, fiecare fata are farmecul ei si personalitatea ei degeaba are o nuanta extrem de rara si de frumoasa daca parul nu este aranjat bine.
Uite de exemplu Marilyn Monroe era blonda iar Audrey Hepburn bruneta si au fost considerate amandoua cele mai frumoase femei pe atunci.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Roscata.

| helpu a răspuns:

Verzi

| Izzaabellaa a răspuns:

Satene :X

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Hello @Barbiie!
Și una și cealaltă! Depinde de fizionomie, de culoarea tenului, ce mai încolo, încoace, depinde de cum ne stă bine!

| AnaisC a răspuns:

Brunete,mai de graba parul negru'.
Keep rockin'!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| diia_3959 a răspuns:

Blondele sunt blonde, vorba aiahee hee
multi ar alege brunete big hug