| mariatina a întrebat:

Bun. deci vad ca cei de pe TPU nu cred nici o intamplare adevarata. nici eu nu credeam in fantome si dupa ce s-a intamplat ce sa intamplt... este adevarata intamplarea http://www.TPU.ro/......o-fiindca/
daca eu am vazut ceva neexplicabil, de ce va este atat de greu sa credeti. maine ButterflyGirl va pune poza, iar atunci sa mai comentati voi mult. nu vedeti ca de vreo doua zile pun intrebari despre generala 5 din timisoara. de ce as fi pus asta inainte de pune intrebarea de astazi?
vreau sa va aud comentariile ca vad ca de altceva nu sunteti buni.

1 răspuns:
| Rustin a răspuns:

Mijto
si ios tot din tm
zi-mi si mie prin mesaj exact unde se afla locu ala