| DenYsa567 a întrebat:

Vi s-a intamplat ceva vreodata neexplicabil?

15 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Zilnic mi se intampla, dar am gasit explicatii. Totusi nu explicatii stintiifice, doar ezoterice...

| NoChanceForUs a răspuns:

Pe lângă faptul că m-am născut...destule.

| MeScorpion a răspuns:

Buna!
Dupa fiecare betie.

| Laura a răspuns:

Da. Ieri. La bal. N-o să-mi explic niciodată când dracu' am băut vreo 13-14 beri în 25 de minute și am fumat singură un pachet de țigări în 3 sferturi de oră, după 5 minute neștiind ce s-a întâmplat cu ele crezând că mi le-a fumat diriga?!

| Dash a răspuns:

Tuturor ni se intampla, fara exceptii.

| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Buna! Da mi s-a intamplat de mai multe ori.

| Ramonaaaa a răspuns:

Neexplicabil? Mi s-au intamplat multe chestii pe care nu mi le pot explica si pe care nimeni altcineva nu mi le-a putut explica pana in prezent. Unele banale, altele mai putin banale.

| AmelyRain a răspuns:

Zau ca da.
odata ma intorceam din oras si nu aveam cheie de la interfon si mi-am dorit sa fie un vecina colo ca sa mi-o deschida ...si a fost
+ la scoala cand aveam ore naspa la care ne asculta imi doream sa nu ma asculte si iti jur ca nici macar odata nu m-a ascultat ( si asta cam pe durata unui intreg an, nu doar odata )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nici macar odata, pe aceasta lume orice este explicabil.

| geany550 a răspuns:

Mi s-a intamplat sa vad cu un ochi alb negru

| addi90 a răspuns:

Daca esti destul de inteligent poti gasi o explicatie pentru orice intamplare... aproapehappy

| b0rN2KyLL a răspuns:

Da, de nenumerate ori. spre exemplu cand simt ca un lucru il patesc odata sau de mai multe ori, ca un DejaVu.

| fgsyuhvcxdddhfjskgblurioagbhfhubsigysogbh a răspuns:

Buna mie mi s-a intimplat asa ceva