| LastControl a întrebat:

adresez aceasta intrebare celor care se pricep cat de cat la un server de CS 1.6

Am un server de Deathrun, dar am o micuta problema la el

Imi merg toate cum trebuie, si chiar stiu sa fac Strafe, am castigat concursuri cu premii importante la deathrun...in fine, asta nu conteaza.

Problema este urmatoarea:

-De cate ori incerc sa fac strafe, nu merge, si e de la server sunt 100% sigur de asta, e ca si cum as juca la "New Game".

Dati'va cu parerea si ajutati-ma daca puteti.

Multumesc.

1 răspuns:
| KarmaPolice a răspuns:

Nu ai spus ceea ce nu-ti merge, dar probabil sv de dr era pe 100aa (sau asa sunt toate si eu nu stiu)
sv_airaccelerate 100
sv_airmove 1
atunci cand joci pe "new game", au valoarea 10 si 0