| LastControl a întrebat:

adresez aceasta intrebare celor care se pricep cat de cat la un server de CS 1.6
Am un server de Deathrun, dar am o micuta problema la el straight face
Imi merg toate cum trebuie, si chiar stiu sa fac Strafe, am castigat concursuri cu premii importante la deathrun...in fine, asta nu conteaza.
Problema este urmatoarea:
-De cate ori incerc sa fac strafe, nu merge, si e de la server sunt 100% sigur de asta, e ca si cum as juca la "New Game".
Dati'va cu parerea si ajutati-ma daca puteti.
Multumesc.

1 răspuns:
| cr1571n3l a răspuns:

Cel mai bine e sa pui intrebarea legata de Counter Strike 1.6 aici : http://www.cs-gothic.ro/ask/ask si pune intrebarea, acolo o sa gasesti pe cineva in satare sa te ajute... sper ca te-am ajutat