| Electr0Sasuke a întrebat:

Am o intrebare si sper sa ma ajutati.
Eu sunt fan Cs, adica deathrun, Eu am o problema pe el, cand imi pun developer 0, merg inainte si ma da inapoi de unde am plecat.
Care ma poate ajuta?(Dau funda)
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Lysander a răspuns:

Salut!

Se întâmplă acest lucru deoarece majoritatea serverelor au "anti developer 0" (nu şti exact cum se numeşte). Se pune anti developer 0 pentru că acesta îţi măreşte foarte mult fps-urile şi este considerat un avantaj. Acesti "anti developer 0" mai este folosit si pe serverele HNS din acelaşi motiv. O zi bună!

| Electr0Sasuke explică (pentru Lysander):

Salut!

Nu de asta este problema, pe servarul care joc (Dr classic) sunt mai multi jucatori cu developer 0, iar problema este ca, cand imi pun developer 0 am acel bug. Multumesc totusi pentru raspuns.