| BeYourOwnMaster a întrebat:

Buna all! Cum v-ati cunoscut persoana iubita? In ce imprejurari? Cum ati ajuns impreuna? Cele mai funny primesc funtitza.{:d:d}

Răspuns Câştigător
| Satisfaction a răspuns:

La mine a fost destul de amuzant... Anul trecut eu cu un sac de prieteni(gashca nebuna) eram la ski(incepatoare) si cum ma dadeam eu pe acolo cu skiurile am cazut tocmai cand el(prietenul meu) trecea pe langa mine in viteza. M-am lovit cu un ski si imediat l-am vazut venind spre mine si a spus: Scuze ca te-am rasturnat! N-am vrut! Am avut viteza bla bla! si eu ii spuneam Nu tu m-am rasturnat! Am cazut eu exact cand treceai etc si mi-am dat jos caciula. Abia puteam sa calc si imi era frig. M-a luat de mana si m-a dus in restaurant sa bem un ceai sa-mi treaca de frig. Si acolo am vorbit si am vorbit si iarasi am vb si am facut schimb de nr de telefon si de id-uri si etc si ne-am sarutat si cum suntem din acelasi oras ne-am mai intalnit, am vb pe mess apoi cluburi etc pana am ajuns dupa 2 saptamani sa fim impreuna. A trecut un an si tot cu el mai tin:-p Prietenii imi spuneau atunci ca ce baiat fain am agatat si apoi ma amageau ca imi place de el si chestii si pana la urma o iesit bine! Suntem foarte happy si lumea zice ca ne sta bine impreuna. La tine cum a fost?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am cunoscut multe fete in diferite locatii: la scoala, in public, in centrul comercial si pe net (e naspa pe net ca nu se ajunge la nimic). Acum sunt singur nu am pereche.

| MarYnutza_3859 a răspuns:

Sall! Eu mi-am cunoscut pers. iubite pe net.deshi invatam in aceeashi scoala. Intr-o seara eram plictisita si mi-a trecut prin cap sa ii scriu, el mi-a raspuns la mesaj si asa am inceput sa conversam in fiecare zi...cu timpul m-am indragostit de el si i-am spus, dar el s-a indragostit de mine tocmai cind eu i-am atins miina in timpul unei pauze la scoala. Sintem impreuna de un an si ne iubim ft mult!))

| aliybella a răspuns:

Pai noi ne-am cunoscut printr-un prieten de al lui care era pe atunci prietenul meu. nu am stat mult cu ala, dupa 7 luni ne-am intalnit pe strada am stat de vorba vreo luna ne-am vazut in fiecare zi dar nu aveam curaj sa ne aratam sentimentele, ne-am certat, iar dupa fix un an dupa ce ne-am cunoscut, pe aceeasi data ne-am sarutat... a fost ceva spontan (eu eram putin bauta)

| nonny50 a răspuns:

laughing Tare asta...dar e cam mult de povestit la mine.in mare parte ai citit povestea mea! big grin :X

| BeYourOwnMaster explică:

Da nonny am citit. povesteste cum mai merge?love struck:p

| BeYourOwnMaster explică:

@Happy,la mine nu prea a fost.Nu am gasit inca un baiat ok, nu stiu cum sa ma exprimoh go onlaughing

| nonny50 a răspuns:

Deocamdata e super ok...asteptam "momentul potrivit", intelegi tu happy!

| BeYourOwnMaster explică:

Aham.ok.bafta:*