| Fillaide a întrebat:

Unde ati cunoscut persoana iubita? Si cum s-a intimplat?

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Eram intr-un fast food la masa, si ma holbam la el(lucra acolo). el ff timid, arunca cate o privire si apoi baga capul in pamant.pana la urma m-am dus sa iau comanda si l-am intrebat daca intra si el la pachet cu tot ce comandasem eu acolo. a zis ca da.si asa a inceputlaughing)

9 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Prin intermediul prietenei mele care este impreuna cu cel mai bun prieten al lui.
Am vorbit la telefon timp de o saptamana dupa care am hotarat sa ne vedem. El m-a vazut pe mine in poze dinainte, eu nici atat. Ne-am intalnit aproape de casa mea, am fost la film si la pizza dupa care seara m-a adus acasa. In seara aceea mi-a cunoscut tatal. Din prima clipa in care l-am vazut, mi-a trezit interesul. DUpa cateva intalniri ne-am hotarat sa fim impreuna. Avem 8 luni de cand suntem impreuna, iar in acest timp am trecut prin multe incercari, dar tot impreuna am ramas indiferent de ce s-a intamplat (mama mea nu este de acord cu el si mi-a facut multe ca sa ma ia de langa el).
Numai bine!

| Rebecca a răspuns:

La tara... Intr'o gasca de prieteni. Eram in strada, toti eram beti muci si m'a sarutat. Ne'a placut atat de mult incat am ramas impreuna 1 an si 1 luna big grin

| Dan a răspuns:

In parca ne-am cunoscut. Tu?

| ßέßέ a răspuns:

Vorbisem cu el pe net, dupa aia ne-am vazut la ziua prietenei mele cele mai bune ( colega lui de clasa ) si dupa aia am zis hai sa incercam. Si dintr`o banalitate am ramas impreuna 8 luni; x

| lavynika a răspuns:

La scoala. A inceput ca o gluma si continua ca o poveste de dragoste.

| Puxy:X a răspuns:

Eu l-am cunoscut astfel:

El e cel mai bun prieten al frateluli meu mai mare, venea in fiecare zi pe la el statea cu el la calculator ascultau muzica si eu intodeauna ma bagam peste ei fratele meu ma dadea afara din camera si el indodauna ii zicea '' las`o sh pe ea sa stea cu noi'' {Eu am 15 ani el are 17 "} si intr-o sambata ei se pregateau de discoteca el a venit la mine sh m`a intrebat daca vin si eu cu eibatting eyelashes si eu i-am zis : E o intrebare? S-au o invitatie? sh mi-a zis sa ca ambele si m`am dus la disko cu ei si acolo ne-am sarutat prima data si am ramas impreuna 5 luni sh acum de ceva timp ne-am despartitcryingcrying

A fost o prietenie frumoasa :*:*

| Ada... a răspuns:

Bunawinking! Într-o seara de ianuarie m-a sunat un băiat, am vorbit mult atunciday dreaming, cică avea numărul meu de la o fatabatting eyelashes, după aia au urmat întâlniri, convorbiri pe mess, care au dus la ce este acumlove struck.

| sicklove a răspuns:

Pai eram afara cu o prietena stateam la o scara de bloc:X si el a trecut pe acolo cu un prieten si cu cainele luiday dreaming eu ma uitam la el si el la mine. Apoi el a vazut ca ma uitam la el asa ca i-a facut semn prietenului lui sa se intoarcalaughing ei se tot plimbau pe acololaughing atunci prietena mea mi-a spus: "sunt sigura ca nu ai curaj sa il stigismug" si eu:" baiatuuuuu" si el s-a uitat si apoi mi-a cerut nr de telefon:X si asa a inceput tot:X

| Andrada27 a răspuns:

Eu l-am cunoscut intr-o piesa de teatru happy el era actor si eu spectatoarehappy Prietena care era cu mine il cunostea si i-am cerut nr de la ea.Si prietenul meu la un momendat a iesit de pe scena iar eu i-am trimis un mesaj de genu "Unde ai disparut?". Si asa am inceput sa ne cunoastem si sa fim impreuna happy