| Glumetz a întrebat:

Cum ati cunoscut persoana iubita?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mergeam beat pe centura cand ce crezi o beata sa suit peste mine etc ce e aia persoana iubita? aia pe care o platesc sa faca sex cu mine?

| OnuOnulică a răspuns:

Nu am cunoscut-o inca happy

| dragodana a răspuns:

Salut! Mi-a facut un prieten de-al lui cunostiinta cu el.Deci a fost blind date si suntem impreuna de 7 ani.

| ShizAnime a răspuns:

Nu o sa intalnesc niciodata persoana aia.

| TulbuCristina a răspuns:

Mergeam pe drum cu o prietenă și el la fel cu un prieten si la un moment dat am simtit cum ma ciocnesc de cineva si apoi am vazut cum sucul ciuva este varsat pe mine si cind am ridicat ochii de pe bluza mea patata am dat de niste ochi verzi.Si-a cerut scuze si m-a dus la cumparaturi pentru o noua bluza apoi...