| AnDutZzA020 a întrebat:

Am 13 ani si de 2 zile beau un energizant pe zi...din cate stiu energizantul e interzis copiilor sub 12 ani! Nu pot rezista o zi fara sa beau unul. Oare are ceva?

Răspuns Câştigător
| DSabb a răspuns:

In general energizantele nu sunt bune. Depinde si de calitate normal! Incearca sa nu mai beii zilnicwinking

8 răspunsuri:
| lexie14 a răspuns:

Devi dependenta! energizantul contine taurina, o substanta nu prea benefica...o sa ai palpitatii la inima si nu vei rezista! iti recomand sa te opresti!

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Daca esti fata o sa ai probleme cu inimia, o sa ti se accelereze bataile inimii, la baieti are efect si asupra erectiei

| AdyP20 a răspuns:

In primul rand nu e ok pentru sanatate (stiu 2 cazuri care au facut infract din cauza energizantului), iar in al doilea rand prvoaca dependenta.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Da are, chestia aia care o simti hiperactiva atunci cand iubesti...va fi hiperactiva toata ziua(inima). Deci iti pocesti muschiul cardiac, parerea mea.A, citeste ingredientele...http://images.search.yahoo.com/images/view; _ylt=A0PDoS.KHuJPN0wAoweJzbkF; _ylu=X3oDMTBlMTQ4cGxyBHNlYwNzcgRzbGsDaW1n? back=http%3A%2F%2Fimages.search.yahoo.com%2Fsearch%2Fimages%3Fp%3Dbull%26n%3D30%26ei%3Dutf-8%26y%3DSearch%26fr%3Dytff1-%26tab%3Dorganic%26ri%3D2&w=1984&h=1488&imgurl=thewordin365.files.wordpress.com%2F2011%2F02%2Fbull_oostvaardersplassen_2.jpg&rurl=http%3A%2F%2Fthewordin365.wordpress.com%2F2011%2F02%2F05%2Fbad-bull%2F&size=612.1+KB&name=Bad+Bull+%C2%AB+The+Word+In+365&p=bull&oid=3b33a25c594f9693fbb4dadd109c1e4d&fr2=&fr=ytff1-&tt=Bad%2BBull%2B%25C2%25AB%2BThe%2BWord%2BIn%2B365&b=0&ni=72&no=2&ts=&tab=organic&sigr=11m3uk692&sigb=135o2b99p&sigi=1279dhn1k&.crumb=BcLBaPAfn5l

Pace:D

| Eallscriellca a răspuns:

Hello
Foarte urata treaba cu energizantele astea, nu inteleg ce e asa de bun.
Deja esti dependenta de la varsta asta..nu ai nevoie de asa ceva. Vei avea de suferit pe viitor. Incearca sa mai reduci sau sa inlocuiesti cu altceva mai sanatos decat un energizant.

| DrakuleJack a răspuns:

Te avertizez nu e bine un prieten de al meu a ajuns la spital din cauza lor unul asa la o saptamana o luna ba chiar mai mult e bine

| aFurisit a răspuns:

laughinghahaa... "Am 13 ani si de 2 zile beau un energizant pe zi..."

"Nu pot rezista o zi fara sa beau unul."

Unde-i logica? laughing Ai zis ca de 2 zile bei. si acum nu poti rezista o zi fara unu`?!? esti mai mult decat un copil! happy Are. devii un taur plin de adrenalina, in cazul tau. o vaca big grin

straight face cat de mult te-ai plictisit pana sa ne spui si noua ca ti-ai cumparat energizant?whistling

| gabigabigaby a răspuns:

Frate depinde de care bei daca bei 1 redbull esti varza dar mai bine bea hell!
eu am 12 ani si am baut si 9 pe zi si nu patesti nimic dar dc beam 9 redbull eram la spital acum asa ca poti bea 1 hell-2-3 pe zi big grin