| PapushaDeCristaL a întrebat:

Ce face energizantul?

din cate stiu eu iti da energie sau?

5 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Energizantul îţi dă aripi, dar îţi ia inima şi-ţi atacă sistemul nervos
dupa o zi obositoare te-ar face din nou cu putere
dar sunt periculoase.O cutie de băutură energizantă conţine tot atâta cafeină cât o ceaşcă de cafea. Produsul este contraindicat gravidelor, hipertensivilor şi copiilor
funda?

| CoffeeTIME a răspuns:

Te face speedy gonzales

| Maddieeee a răspuns:

@anka de faptt` taurinaa nu este pipii de taurr.este altcevaa(sp. de taurr) informatsi`vaa maalaughing))

| annkaa a răspuns:

Mda...doar ca aveti grija contine taurina(pipi de taur)rolling on the floor)

| Putzifer a răspuns:

Il bei si...te doare capu