| Andrei900Boss a întrebat:

Daca beau la fiecare 2-3 zile cate un Energizant se intampla ceva?
Dar in fiecare zi? Doar o doza pe zi sau pe 2-3 zile.

Răspuns Câştigător
| B3HappyN0Worry a răspuns:

Bună. Doza recomandată e una pe zi, deci nu cred că-ți face ceva dacă bei o doză la 2-3 zile, dar totuși, de ce vrei să faci asta? big grin Mă rog, ai grijă la inimă că s-ar putea să-ți faci probleme cu pulsul cum mi-am făcut și eu. Eu te-aș sfătui să bei doar dacă e necesar să stai treaz, dar și atunci mai bună ar fi o cafea. Baftă.

| Andrei900Boss explică (pentru B3HappyN0Worry):

Mersi de raspuns! se intampla daca beau o doza de energizant si mai beau si cola o sticla mare 2, 5L? nu stiu daca mai raspunzi dar ma rog. bafta big grin

| B3HappyN0Worry a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Doar un energizant și doza ta zilnică recomandată de cofeină e done. Și cola are destulă cofeină deci pentru binele tău încearcă să nu exagerezi. tongue

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Da,o sa te duci dracu, pe la 40 de ani o sa ai inima zoblaughing si eu am baut energizante.Dar mai bine, lasa-o mai moale omule, esti inca pustan, si eu am baut multe.Pana m-a intepat o data inima zdravan, apoi nu am mai pus botu pe asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probleme cu stomacul, ficatul, inima, dantura depinde cat de primitor e organismul tau la otrava aia

| Freya1 a răspuns:

Recent a anuntat la tv ca o sa interzica energizantele pe piata. Oare de ce? De cat bine ne fac?
Normal ca daca te obisnuisti sa bei prostia aia iti afecteaza organele.Eu am baut de cateva ori inainte dar norocul meu e ca am stomac sensibil si nu il accepta, imi provoaca rau si asa ma tin departe de el.