| Gabitsa_5726 a întrebat:

Buna am 13 ani si m`am jukt ca prietenul meu cu penisul pentru ca prea sa rugat de mine si nu suportam sa-l vad suparat...si nu imi mai vine ciclulstraight face de exemplu ne-am jukt si aseara... pot fi insarcinata chiar daca sunt virgina? va rog ajutati`ma raspuns cat mai repede. mersi

8 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Ce te-ai jucat, Monopoly? Daca da, atunci esti insarcinata. Mananca spanac ca sa faci avort.
Acuma la bun, nu mai puneti intrebari d-astea idioate. straight face

| buburuza_4437 a răspuns:

Ai facut asta doar pentru ca nu ai suportat sa il vezi suparat?! nu ai sp kati ani are el.depinde cum "v-ati jucat"winking

| Narcis2007 a răspuns:

rolling on the floor intrebarea asta seamana cu o alta:"daca i-am s***o pot fi insarcinata?" rolling on the floor

| Question_3829 a răspuns:

Eu zic sa vb cat mai repede cu mama ta...e bine sa stie din timp ca va avea un nepotel...sa-ti traiasca

| JulieAndreeaB a răspuns:

Daca esti virgina nu ai cum sa fii insarcinata.mai informeaza-te.

| AbcElly a răspuns:

rolling on the floorte-ai jucat ca prietenul tau? pai cum se joaca prietenul tau?rolling on the floorapropo al cui era penisul?smugal tau sa al lui?rolling on the floor"pot fi insarcinata chiar daca sunt virgina" eu raspund asa: "te poti face de ras chiar daca nu vreiwinking", daca ar fi adevarat tias raspunde cu multa sinceritate ceea ce cred.dar ca vad ac esti o c@#%a, abia astept sa te vad in ziare ca una din cele mai tinere mamici din romaniaday dreaming

| xpustoaika15kriss a răspuns:

Data viitoare da mai multe detalii fi mai explicita ca sa ti se poata raspunde.si sa fi inteleasa ca? sincer nu prea are nici un inteles intrebarea asta te-ai jucat in ce sens frate? daca doar iai frecato nu ai cum sau daca ai luat-o in gura dac nu ti-a bagat-o in pasarica nu ai nimicrolling on the floor) iar ciclul nu ti-a venit din alta cauza despre asta du-te cu mama ta la un mdic ginecolog poa sa fie o raceala altceva a si nu ai specificat varsta prietenului tau revino cu o intrebare care poate fi inteleasa si sa aiba un sens daca chiar vrei un raspuns fara a f luata la misto

| gabriel_9090 a răspuns:

Mai da spune-i prietenului tau ca e obsedata de tine daca vr atata de mult sa va jucaty sa nu mai faci acest lucru da spune-mi caty ani are prietenul tau?