| Andreea123_3966 a întrebat:

as dori niste raspunsuri. nu sunt lamurita. Aseara prietenul meu a introdus penisul in mine dar nu a rupt himenul...cand am fost la baie si m.am sters am vazut mici pete de sange. Mai sunt virgina? pot ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Virgina nu mai esti. Micile pete de sange sunt de la himenul pe care l-a rupt...
Daca esti sau nu insarcinata,noi nu avem de unde stii,depinde de foarte multe lucruri(cand ai avut ciclul ultima oara,daca erai in perioada fertila sau nu, daca a ejaculat si unde etc)
Esti complet nepregatita pentru ceea ce s-a intamplat cu tine, foarte rau.Citeste pe net despre inceputul relatiilor sexuale, despre protectie si contraceptie.
Si-n padure ti-e frica sa intri singura noaptea, ca nu stii ce te-asteapta! Cum intri in lumea asta noua cu ochii legati?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai esti virgina si daca ati facut-o fara protectie poate ramai gravida depinzand de factorul ejacularii in vaginul tau.

| unknow a răspuns:

Uite cum sta treaba, o fata nu mai este virgina din momentul in care a fost atinsa de un penis sau penetrata in orice ` orificiu!
adica daca ai facut sex oral, si himenul este intact(logik) nu mai esti virgina! ma intelegi?
adica virginitatea consta in faptuc ca esti `curata` neatinsa!happy
si daca ai ramas sau nu, asta depinde daca el a ejaculat in tinehappy

| BlueLine a răspuns:

Virgina nu cred ca mai esti cu siguranta. Daca ati facut`o protejat nu ramai 100% insarcinata sau daca el nu a ejaculat in timpul acesta.

| Andreea123_3966 explică:

Nu a ejaculat in mine. iar petele de sange erau foarte foarte mici.