| simona_9741 a întrebat:

Va rog sa ma ajutatisad.deci...ciclul trebuia sa imi vina de 4 zile, dar nici acum nu mi-a venit.sunt virgina, dci n-am intretiinut contact sexual asa in sine. dar acum 2 saptamana m-am jukt doar cu prietenul meu si neam atins un pic asa nu intrase mult inauntru doar fffffff putinsad. iau si anticonceptionalesad. si totusi nu stiu dc nu imi mai vine?:-ss.este vreo sansa sa fiu?crying. va implooorrrr ajutati-ma si pe minesad. multumesc:*

3 răspunsuri:
| lextim a răspuns:

Himenul este aproape la suprafata deci este posibil ca te-a dezvirginat. nu trebuia neaparat sa simti durere sau sa-ti curga sange si din cauza asta poate ciclul iti intarzie

| Nikol_9025 a răspuns:

Daca tu sti ca esti virgina atunci nu ai dc sa iti faci probleme
Mie mai demult nu mi-a venit 5 luni dar nu intretinusem relatii sexuale...se mai intampla la multe fete sa nu le vina o perioada saw sa intarzie cateva zile

| princess87 a răspuns:

Nu ai cum sa fi insarcinata, stai linistita ...mai ales ca iei si anticonceptionale