| anonim_4396 a întrebat:

Aseara "m-am jucat cu prietenul meu" el nu ma penetrat s-a jucat doar cu limba si mi-a atins o sg data cu penisul clitorisul si mie mi s-a parut ca ii era umed penisul, eu sunt foarte speriata, sunt virgina si as vrea sa stiu daca sunt sanse sa raman insarcinata? el zice ca nu are cum ca nu ejaculat deloc in aceea zii/seara. si nu a simtit ca sa ii curga ceva... ajutati-maaa el nu a avut orgasm si nu ia curs absolut nimic

3 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Daca nu a ejaculat nu vad sa ai nicio problema.Incercati cu prezervativ data viitoare, sau sa luati vreo metoda contraceptiva.

| Noname4love a răspuns:

Pai virgina sigur numai esti. dar totusi nu cred ca o sa ramai insarcinata. stai linistita. si cel mai usor fa`ti un test de sarcina. funda?

| BloodyDress a răspuns:

Atunci nu este mnicio problema sa fi insarcinatahappy poti sta calmahappy