| Andreeaioan115 a întrebat:

Bună,am fost zilele acestea in Istanbul, am vizitat multe locuri și inclusiv marea,acolo am întâlnit un tip atrăgător (blond ) si a încercat sa mă cunoască, a venit la mine in hotel și mi-a zis să mă culc cu el după ce ne-am sărutat de nenumărate ori.Sunt virgină și mi-a fost greu sa fac acest pas dar voi știți că am insomnii. După ce l-am refuzat s-a dat la sora mea. Credeți ca am greșit? Funda.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cum adica ai gresit?
Tu chiar nu ai minte?
Crezi ca ai gresit refuzand sa te culci cu un proxenet, curvar sau unul care posibil avea HIV (SIDA) si voia sa infecteze cat mai multe femei?

10 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

O femeie daca nu simte ca vrea sa cedeze unui barbat nu o face; asa ca nu ai gresit. Si in plus, tu vii inapoi, el cine stie unde se duce. Ce legatura are sexul cu insomniile?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu crezi că ai greșit că nu te ai culcat cu un necunoscut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu aveai insomnii ai fi acceptat?

| Valsymy a răspuns:

Bună, tu ai procedat bine, dar sora ta ce a făcut?

| Celestina003 a răspuns:

Smecher băiatul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de rezultat.
Oare actul ar fi determinat schimbarea ta de realitate internă încât să rezolvi problema insomniei? Greu de spus.

| darrio2007 a răspuns:

La ce probleme medicale vad ca ai, imi place ca te-ai abtinut.

| Midnightsky a răspuns:

În niciun caz nu ai greșit.
This Violeta lady is wilddddd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=MXkSdCdgjP0
Pentru insomnie.

| Silwian a răspuns:

Oare nici un admin nu i vede postarile acestei... tipe Care posteaza aceleasi genuri de intrebari si intamplari!laughing)))